مهندس شهرام داداشی

مدیریت عامل هلدینگ هوتن

Houtan Holding CEO

درباره هلدینگ هوتن

انبوه سازان هوتن یک هلدینگ مجهز و به‌روز در صنعت ساختمان است، که همواره دیدگاه ژرف به صنعت ساخت و ساز داشته است و هیچگاه خودش را به نگرش های کوچک محدود نکرده است.با تلاش های خود به صورت مستقیم و غیرمستقیم بیش از پنج هزار نفر را وارد چرخه اشتغال کرده است که این خود گواهی بر حسن عملکرد این شرکت در اجرای پروژه هایش می باشد. انبوه سازان هوتن همواره کیفیت و زیبا یی را درکنارهـم برایتان تدارک دیده است تا علاوه بر خانه هایتان، به زیبا سازی و رشد مناطق شهری کمک کند. این رسالتی است که همواره در طول حیات این شرکت، سرلوحه کارش قرار گرفته است.
در هلدینگ هوتن تمـام عوامل اجــرا یی از راس مدیریت گرفته تا کارگران ساختمانی همه با یک باور مشترک کارهایشان را انجام می‌دهند، ما به دنبال آنیم تابافراهم آوردن یک شرایط ایده آل و جذاب برای مشتریان عزیزمان،آن هارا در مسیر رسیدن به خانه های مناسبشان یاری کرده و در این فرایند از هیچ تلاشی مضایقه نکنیم. ما با استفاده از با کیفیت‌ترین متریال ها و آپشنال کردن پروژه هایمان، برای سلیقه و انتخاب‌های خریداران ارزش قائلیم و همه هدفمان این است تا در گذر زمان با افزایش توانمندی هایمان و ارائه خدمات عالی؛ همچون تحویل پروژه ها در زمان مقرر حتی با شرایط بد اقتصادی و نوسانات شدید ارزی، رضایتمندی مشتریان را افزایش دهیم. خط مشی مجموعه ما، پایبندی به تعهد، شفافیت، قانون مداری، تکریم مشتری و مشتری‌مداری می‌باشد.

رزومه هلدینگ هوتن:

چرا انبوه‌سازان هوتن؟

هلدینگ هوتن با بیش از ۱۰ سال تجربه موفق

انبوه سازان هوتن یک شرکت مجهز و به روز در صنعت ساختمان و مجتمع سازی است که با ساخت آپارتمان های شیک و مدرن سیمای شهری را ارتقاء و آرامش و آسایش شهروندان را تضمین می کند و با بکارگیری جوانان بومی و متخصص، گامی نو در اشتغال زایی کشور برداشته است. همچنین با تعهد کامل نسبت به قرارداد، سعی بر رضایت کامل مشتریان دارد و احترام به مشتری و مشتری مداری از اصل های انبوه سازان هوتن میباشد.

 

۹۵

رضایت مشتری

۱۰۰

مصالح با کیفیت

۹۸

طراحی برو

۱۰۰

احترام به مشتری

خدمات ما

ارسال روند پیشرفت

ارسال هفتگی و ماهانه روند پیشرفت برای مالکین

خدمات پس از فروش

مالکین محترم میتوانند با خیالی آسوده از خدمات پس از فروش برخوردار شوند.

احترام به مشتریان

احترام به مشتری و مشتری‌مداری از اصول ما در هلدینگ هوتن است.

طراحی و پیاده سازی نمای زیبا

طرای و پیاده سازی نماهای رومی و مدرن با اجرای دقیق و زیبا

انتخاب معماری داخلی توسط مالکین

مالکین میتوانند پس از نقشه ی واحد خود و انتخاب های داخلی از جمله کاش و سرامیک، دربها، کمد دیواری، سقف کاذب، کلید پریز و... را داشته باشند.

تحویل به موقع واحد

ما در تلاشیم تا با در زمان های مقرر شده تحویل واحد ها را انجام دهیم.