اردوی ۱۰ روزه تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران که به میزبانی شرکت انبوه‌سازان هوتن در شهرهای قائم‌شهر، ایزدشهر و نور برپا شده بود، پایان یافت.

به گزارش «ورزش سه» و به نقل از ایسنا، محسن کاوه، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان و مدیر تیم‌های ملی کشورمان، با مثبت ارزیابی کردن این اردو، گفت: مازندران همیشه در کشتی حرف‌های بسیاری برای گفتن داشته و خوشحالیم چهارمین اردوی ما در این استان برگزار شد.

وی با بیان اینکه این اردوها جهت آماده‌سازی تیم ملی کشتی آزاد جوانان جهت شرکت در مسابقات جهانی برپا شده، افزود: جا دارد از شرکت انبوه‌سازان هوتن جهت میزبانی این اردو تشکر کنم.

کاوه تدارکات، پشتیبانی و امکانات میزبانی این اردو را کم‌نظیر دانست و ادامه داد: افرادی که از ورزش کشتی حمایت می‌کنند، افراد دلسوزی هستند که می‌بایست قدر آنها را دانست.

قدردان حامیان ورزش هستیم

استاندار مازندران نیز در حاشیه بازدید از اردوی تیم‌ ملی کشتی آزاد جوانان در ایزدشهر گفت: مازندران مهد ورزش کشتی است.

سیدمحمود حسینی‌پور با تاکید بر اینکه از حامیان ورزش باید حمایت شود، گفت: اقدام شرکت انبوه‌سازان هوتن جهت میزبانی از تیم ملی کشتی آزاد جوانان جای قدردانی دارد.

وی با ابراز خشنودی از اعلام رضایت سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان به خاطر شرایط میزبانی و تدارکات اردو ، ادامه داد: باید اقدامات اصولی در کشتی مازندران انجام شود تا کشتی مازندران همواره در سطح دنیا قهرمان المپیک معرفی کند.

کشف استعدادها

مالک شرکت انبوه‌سازان هوتن نیز در مورد برپایی اردوی ۱۰ روزه تیم‌ملی کشتی آزاد در مازندران، اظهار کرد: یکی از سیاست‌های ما حمایت از ورزش‌های قهرمانی به خصوص کشتی است.

شهرام داداشی افزود: تلاش کردیم اردویی در شأن کشتی مازندران و ایران برای تیم ملی کشتی آزاد جوانان برپا نماییم.

وی ابراز امیدواری کرد: از بین کشتی‌گیران تیم ملی جوانان در آینده قهرمانان دنیا و المپیک به ورزش معرفی شوند.

داداشی با بیان اینکه برگزاری چنین اردوهایی باعث کشف استعداد می‌شود، ادامه داد: امیدوارم با نگاه مثبت و توجه مسئولین همچنان بتوانیم در ورزش نقشِ حامی را داشته باشیم.

محمدمبین عظیمی، کشتی‌گیر تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران، نیز گفت: اردویی که در مازندران برگزار شد در سطح اردوهای عالی بزرگسالان بود.

وی با تشکر از شرکت انبوه‌سازان هوتن افزود: کشتی‌گیران در چنین اردوهایی که امکانات مناسبی داشته باشند با آرامش بیشتری تمرین می‌کنند.

عظیمی ادامه داد: با درایت آقای محسن کاوه تلاش می‌کنیم در مسابقات جهانی مدال‌های خوشرنگ متعددی به دست آوریم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *